TallyKey T6

Zaopatrzenie w wodę i energię elektryczną

Słupek TallyKey T6 został zaprojektowany tak, aby zaopatrywać łodzie, jachty oraz campery w wodę i prąd zarówno w portach, marinach jak i kempingach. Dzięki wbudowanej energooszczędnej lampie z łatwością można korzystać z T6 nawet po zmroku. 

DANE TECHNICZNE:
2 lub 4 gniazda CEE o maksymalnym natężeniu prądu 63A, jedno- lub trójfazowe, każde z bezpiecznikiem,
opcjonalnie: krany i uchwyt na gumowy wąż,
wyłącznik różnicowo-prądowy,
dwie energooszczędne żarówki 11W zabezpieczone osłoną odporną na uderzenia,
różne sposoby rejestracji / płatności: cyfrowe liczniki, TallyWeb, TallyBee.

T6 to połączenie klasycznego projektu z jakością najwyższej klasy i niezwykłą wytrzymałością na warunki panujące w marinach czy portach żeglarskich.
Słupek TallyKey T6 w wersji standardowej dostarczany jest wraz z podstawami do montażu na twardej podstawie, takiej jak na przykład beton. Istnieje także możliwość domówienia specjalnych, większych podstaw, nadających się do montażu np. na drewnianych mostach, czy podstaw przeznaczonych do montażu w ziemi.

T6 zapewni zaopatrzenie nawet dużym łodziom i jachtom.

TallyKey T6 może być wyposażony w 2 lub 4 jedno lub trójfazowe gniazda elektryczne do 63 amperów. Każde z nich zabezpieczone przez uziemienie oraz automatyczny wyłącznik różnicowo-prądowy z guzikiem resetującym.

Słupek T6 to idealne rozwiązanie w przypadku dostarczania wody. Może zostać wyposażony w dodatkowe krany.

Dzięki wbudowanej energooszczędnej lampie można z łatwością używać T6 nawet po zmroku.

T6 zapewni zaopatrzenie nawet dużym łodziom i jachtom

TallyKey T6 może być wyposażony w 2 lub 4 jedno lub trójfazowe gniazda elektryczne do 63 amperów. Każde z nich zabezpieczone przez uziemienie oraz automatyczny wyłącznik różnicowo-prądowy z guzikiem resetującym.

Słupek T6 to idealne rozwiązanie w przypadku dostarczania wody. Może zostać wyposażony w dodatkowe krany.

Dzięki wbudowanej energooszczędnej lampie można z łatwością używać T6 nawet po zmroku. 

Rejestracja zużycia mediów


TallyKey oferuje różne możliwości pomiaru zużycia mediów i płatności:

Cyfrowe liczniki

TallyKey T6 może zostać wyposażony w liczniki zarówno prądu jak i wody. Odczytu można dokonać bezpośrednio na słupku lub na komputerze, np. w biurze przystani. Należną kwotę natomiast uregulować u bosmana.

Samoobsługa  – płatność kartą

System TallyWeb, z którym współpracują nasze urządzenia; umożliwia samoobsługę z poziomu smartfona lub innego urządzenia posiadającego przeglądarkę internetową, poprzez wykorzystanie bramki płatniczej.

Samoobsługa  – saldo na koncie Tally

W/w system umożliwia również posiadanie salda na swoim rachunku Tally, z którego będą pobierane środki, w momencie dokonywania zakupu usług. W przypadku gdy saldo będzie bliskie zera (klienta samodzielnie ustawia kwotę minimalną), środki mogą zostać automatycznie uzupełnione z karty klienta, jest to tzw. subskrypcja. 

Samoobsługa  - kredytowanie

Możliwym także jest kredytowanie użytkowników naszych usług. Jest t o fakultatywne rozwiązanie przygotowane z myślą o rezydentach oraz innych stałych „bywalcach” naszych obiektów. Użytkownicy kupują usługi przez wybrany okres po którym usługodawca, rozlicza ich poprzez wystawienie faktury. 

Płatność gotówką

W przypadku słupka T6 istnieje możliwość zamontowania specjalnego systemu płatności monetami. Solidny i łatwy w utrzymaniu system zaprojektowany został tak, by z łatwością wybrać wrzucone monety. Istnieje możliwość zmiany wybranego typu monet lub dostosowanie systemu do przyjmowania np. żetonów.

Ryczałt – otwarty dostęp

Słupki można również zakupić z otwartym, nieopomiarowanym dostępem do mediów. Rozwiązanie zalecane jedynie w przypadku sprzedaży dostępu na zamkniętym, dozorowanym terenie, gdzie ceny mediów wliczone są w cenę postoju. Rozwiązanie cieszące się popularnością głównie na strefach kempingowych. 

Dlaczego warto wybrać TallyKey T6?

Specyfikacja techniczna

Pozostajemy do Twojej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu

telefon:
+48 601 611 923
+48 781 910 092

e-mail:
biuro@tallykey.pl
ws@tallykey.pl

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.