TallyKey T8

Tak silny, jak tylko się da

Postument TallyKey T8 to produkt będący w stanie dostarczyć nawet 900 amperów, zaprojektowany z myślą o zaopatrzeniu w prąd i wodę największych jachtów, parkingów i przestrzeni zewnętrznych. 
Pomimo swojej mocy i niezawodności, TallyKey T8 jest zaskakująco elegancki - podczas dnia idealnie wpasowuje się w otoczenie, a w nocy rozjaśnia je wbudowanym oświetleniem LED.

DANE TECHNICZNE:
Wymiary: 50 cm [szerokość] x 26 cm [głębokość] x 145 cm [wysokość]
Waga: 65 kg
Gniazdka elektryczne o natężenu maks. 400 A
Krany: Maks. 2 x 2.54 cm [1 inch]
Wbudowana energooszczędna lampa na górze
Standardowy kołnierz montażowy dla betonu

T8 to połączenie ogromnej mocy z jakością i elegancją najwyższej klasy.
Postument TallyKey T8 w wersji standardowej dostarczany jest wraz z podstawami do montażu na twardej podstawie, takiej jak na przykład beton. Istnieje także możliwość domówienia specjalnych, większych podstaw, nadających się do montażu np. na drewnianych mostach, czy podstaw przeznaczonych do montażu w ziemi.

Spełnia standardy Unii Europejskiej

Postument T8 został stworzony przy użyciu anodyzowanego aluminium, połączony odpornymi na kwas prętami i śrubami.
Częsci elektryczne są świetnie chronione za aluminium i wytrzymałym plastikiem.

Energooszczędny i inteligentny design

Postument T8 został wyposażony w oszczędzające energię oświetlenie LED, znacznie zwiększające bezpieczeństwo przy miejsach parkingowych.

Użytkownicy mogą zarządzać zużyciem wody i prądu online, ułatwiając ekonomiczne zarzązanie finansami. Dodatkowo słupki T8 znajdujące się w pobliżu, mogą zostać połączone w jeden, łatwy w obsłudze system.

T6 zapewni zaopatrzenie nawet dużym łodziom i jachtom

TallyKey T6 może być wyposażony w 2 lub 4 jedno lub trójfazowe gniazda elektryczne do 63 amperów. Każde z nich zabezpieczone przez uziemienie oraz automatyczny wyłącznik różnicowo-prądowy z guzikiem resetującym.

Postument T8 to idealne rozwiązanie w przypadku dostarczania wody. Może zostać wyposażony w dodatkowe krany.

Dzięki wbudowanej energooszczędnej lampie można z łatwością używać T6 nawet po zmroku. 

Rejestracja zużycia mediów


TallyKey oferuje różne możliwości pomiaru zużycia mediów i płatności:

Cyfrowe liczniki

TallyKey T8 może zostać wyposażony w liczniki zarówno prądu jak i wody. Odczytu można dokonać bezpośrednio na słupku lub na komputerze, np. w biurze przystani. Należną kwotę natomiast uregulować u bosmana.

Samoobsługa  – płatność kartą

System TallyWeb, z którym współpracują nasze urządzenia; umożliwia samoobsługę z poziomu smartfona lub innego urządzenia posiadającego przeglądarkę internetową, poprzez wykorzystanie bramki płatniczej.

Samoobsługa  – saldo na koncie Tally

W/w system umożliwia również posiadanie salda na swoim rachunku Tally, z którego będą pobierane środki, w momencie dokonywania zakupu usług. W przypadku gdy saldo będzie bliskie zera (klienta samodzielnie ustawia kwotę minimalną), środki mogą zostać automatycznie uzupełnione z karty klienta, jest to tzw. subskrypcja. 

Samoobsługa  - kredytowanie

Możliwym także jest kredytowanie użytkowników naszych usług. Jest t o fakultatywne rozwiązanie przygotowane z myślą o rezydentach oraz innych stałych „bywalcach” naszych obiektów. Użytkownicy kupują usługi przez wybrany okres po którym usługodawca, rozlicza ich poprzez wystawienie faktury. 

Płatność gotówką

W przypadku słupka T8 istnieje możliwość zamontowania specjalnego systemu płatności monetami. Solidny i łatwy w utrzymaniu system zaprojektowany został tak, by z łatwością wybrać wrzucone monety. Istnieje możliwość zmiany wybranego typu monet lub dostosowanie systemu do przyjmowania np. żetonów.

Ryczałt – otwarty dostęp

Słupki można również zakupić z otwartym, nieopomiarowanym dostępem do mediów. Rozwiązanie zalecane jedynie w przypadku sprzedaży dostępu na zamkniętym, dozorowanym terenie, gdzie ceny mediów wliczone są w cenę postoju. Rozwiązanie cieszące się popularnością głównie na strefach kempingowych. 

Dlaczego warto wybrać TallyKey T8?

Zapraszamy do kontaktu

telefon:
+48 601 611 923
+48 781 910 092

e-mail:
biuro@tallykey.pl
ws@tallykey.pl

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.