TallyKey TCC

Niezwykle przystępny, ekonomicznie opłacalny i niezawodny

Postument TCC został zaprojektowany z myślą o bezpiecznym i niezawodnym ładowaniu samochodów elektrycznych. Jako dostawca usług, sam ustanawiasz ceny prądu, za który klienci mogą płacić w prosty sposób przy użyciu telefonu. Postument wykonany z aluminium w duńskim designie i zielonym kolorze, sygnalizującym przyjazność środowisku nie tylko wpasowuje się w otoczenie ale i zachywa elegancją.Nowoczesny i łatwy
Proces ładowania oraz płatnośći przebiega przy użyciu aplikacji mobilnej w prosty i intuicyjny sposób.

Inteligencja i nowoczesność
Słupki TCC mogą zostać połączone w jeden, spójnie działający system, są nawet w stanie komunikować się ustalając równy podział prądu dla kilku pojazdów.

Łatwy i przystępny sposób użycia

Ładowanie auta nigdy nie było prostsze! Klient musi zrobić tylko dwie rzeczy: połączyć kablem auto i postument i rozpocząć ładowanie.

Postument zajmuje się resztą procesu, a co więcej prowadzi klienta przez cały proces. Pasek zielonego światła wokół wtyczki informuje o statusie ładowania - pulsowanie oznaczą ładowanie, a nieprzerwane światło zakończenie ładowania.  


Podczas ładowania nieautoryzowana osoba nie może wypiąć wtyczki, a klient może śledzić proces ładowania poprzez aplikację mobilną.


Każdy postument może obsługiwać nawet dwa auta jednocześnie.

Specyfikacja techniczna

Zapraszamy do kontaktu

telefon:
+48 601 611 923
+48 781 910 092

e-mail:
biuro@tallykey.pl
ws@tallykey.pl

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.