TallyWeb

Samoobsługa ułatwiająca życie gospodarzom oraz gościom

Internetowy system Tallyweb daje Państwu więcej czasu aby zadbać o potrzeby swoich rezydentów oraz krótkoterminowych gości. Umożliw swoim klientom samoobsługę przez własny smart fon, dedykowane urządzenie na terenie mariny lub klasycznie, z poziomu recepcji. Stwórz możliwość korzystania ze wszelkich udogodnień mariny czy kempingu oraz sam decyduj co klienci otrzymują w cenie pobytu, a co wymaga uiszczenie dodatkowej opłaty.
Głównym atutem systemu jest prostota jego obsługi. Stworzyliśmy system, który umożliwia żeglarzom i podróżnikom szybkie opłacenie pobytu, wykorzystanego prądu czy wody oraz otwiera dostęp do wykupionych usług, niezwłocznie po uiszczeniu opłaty.
System opiera się na solidnych i sprawdzonych rozwiązaniach, które czynią dzień Państwa pracowników bardziej wydajnym i produktywnym, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej mobilności dla gości, którzy chcą niezwłocznie ruszyć w dalszą drogę, bez procederu załatwiania formalności.  

Przegląd danych

działania, zużycie oraz wykupione usługi 

TallyWeb umożliwia szczegółowy przegląd danych dotyczących obrotu, który możecie Państwo w każdym momencie wydrukować lub exportować do innych programów. Jednocześnie mamy na uwadze bezpieczeństwo wszystkich przetwarzanych danych, z dedykowanym numerem ID, dla każdego użytkownika oraz monitorowaniem przeglądanych danych.

Obsługa techniczna

Obsługa techniczna – bezpłatnie
w ramach abonamentu. Bez
niespodziewanych wydatków gdy
coś się wydarzy.

System oparty na przemyślanej i sprawdzonej technologii

Sercem TallyWeb, jest dokładnie sprawdzony w terenie, bezprzewodowy system radiowy, który jest zaprojektowany w sposób identyczny do sieci telefonii komórkowej. System opiekuje się ponad 15 000 urządzeń dziennie oraz przez ostatnie 10 lat nieustannie dowodzi swojej niezawodności na marinach i kempingach, na całym świecie. Wszystkie zdalnie sterowane funkcjonalności oraz oprogramowanie jest opracowywane w Danii przez departament technologii i innowacji, gdzie doświadczony zespół pracuje nad przyjaznością, prędkością oraz stabilnością oprogramowania, dostarczając konkurencyjny produkt.


Korzyści płynące z TallyWeb

Obsługuj gości za pomocą rewolucyjnego systemu administracyjnego

System administracyjny TallyWeb, pozwala na zarządzanie gośćmi/rezydentami, poprzez jednorazowe kody/ich własne konta w systemie.
System działa niezależnie, tak aby goście mogli zameldowywać i wymeldowywać się samodzielnie za pomocą swojego smart fonu lub komputera. Możliwym jest również zakup/dokupienie dostępu do łazienek, pralni czy innych udogodnień na terenie Państwa obiektu.

Rezydenci posiadają swoje stałe konto online w systemie. Mogą się do niego zalogować z poziomu komputera lub smart fonu. Mogą na nich śledzić poziom zużycia mediów, doładować swoje środki lub wybrać automatyczne uzupełnianie środków po przekroczeniu kwoty minimalnej.
Urządzenia pomiarowe łączą się sygnałem radiowym, co czyni je sprawdzonym rozwiązaniem, zdającym egzamin również na dużych dystansach.
Instrukcja obsługi systemu TallyWeb: Pobierz pdf

Płać za zużyte jednostki lub wykupuj gotowe pakiety usług. 

Aktywuj poszczególne urządzenia kodem PIN lub kartą.
Jedno przyłożenie i gotowe!

Zapraszamy do kontaktu

telefon:
+48 601 611 923
+48 781 910 092

e-mail:
biuro@tallykey.pl
ws@tallykey.pl

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.