Systemy TallyKey PDF Print E-mail


TallyCard+


System TallyCard+:

 • najbardziej wszechstronny i wydajny system płatności kartą, kontrolujący zużycie mediów i dostęp do pomieszczeń;
 • oparty na technologii Philips Mifare (karty zbliżeniowe); przedpłata zużycia wody i prądu oraz dostępu do pomieszczeń;
 • kontrola dostępu z ograniczeniem czasowym lub bez, np. łazienki, basen, brama wjazdowa itp.;
 • montaż w dowolnym miejscu, bez użycia łatwych do uszkodzenia kabli czy chipów; możliwość wydrukowania logo mariny/portu/kempingu na karcie;
 • łatwe zarządzanie przy użyciu programu TallyMaster+;
 • możliwość użycia oprogramowania TallyManager;
Zużycie prądu na kempingach i w marinach drastycznie wzrasta w ciągu ostatnich lat. Wynika to z faktu, że duże jachty i kampery posiadają coraz więcej urządzeń elektrycznych, takich jak: elektryczne ogrzewanie, kuchenki mikrofalowe, kuchenki elektryczne, klimatyzacje, itp. W związku z tym należy zwrócić szczególną uwagę na kontrolę zużycia energii elektrycznej.
Znamy klientów, którzy oszczędzili nawet do 30% na elektryczności dzięki systemowi TallyCard+!


Moduł TCU+

Stosowany do kontroli dostępu z ograniczeniem czasowym lub bez. Może by także używany do płacenia za różne usługi, takie jak dostęp do prysznica, basenu, itp.
TCU+ posiada duży, podświetlany wyświetlacz, który może pokazywać ilość pieniędzy na karcie, jak również powitalne pozdrowienie lub krótką instrukcję. Projekt jest zarezerwowany dla TallyKey!
Moduł TCA+

Moduł ten jest przeznaczony do prostej kontroli dostępu do drzwi, bram i barierek. Po prostu zbliż kartę TallyCard do modułu, aby otworzyć drzwi.
TallyCard+ to doskonała inwestycja
Z TallyCard+ ryzyko straty pieniędzy, czy kradzieży jest zminimalizowane, ponieważ klienci płacą za zużycie w formie przedpłaty. Na dodatek system TallyCard+ zmniejsza liczbę pracowników. Koszty są minimalizowane, a klienci są zadowoleni, ponieważ TallyCard+ to system przyjazny użytkownikom i łatwy w obsłudze.


TallyMaster+

TallyMaster+ to proste w użyciu i przyjazne użytkownikom oprogramowanie do zarządzania systemami TallyCard+.
Przy pomocy TallyMaster+ można przydzielać, uzupełniać, zwracać/kasować karty, jak również przyjmować wpłaty gotówkowe i drukować paragony.
Baza danych klientów w programie pozwala na bardzo szybkie i wydajne wyszukiwanie, a prosty i czytelny układ sprawia, że program jest doskonałą pomocą w codziennej pracy. Każdy może sprawnie pracować w programie TallyMaster+, a samo oprogramowanie może być zainstalowane w kilka minut.

TallyMaster+ Basic – System płatności kartą za energię elektryczną:
TallyMaster+ Basic to proste oprogramowanie do zarządzania opłatami za energię elektryczną. Program umożliwia wydawanie kart z określoną ilością pieniędzy, które można przeznaczyć na prąd. Dzięki temu każdy z gości mariny czy kempingu z góry płaci za zużycie mediów.
Dzięki TallyMaster+ wystawienie rachunku czy wydanie karty zajmie tylko kilka sekund. Dodatkowo do oprogramowania komputerowego dodajemy czytnik kart na biurko, który również usprawni pracę z systemem.
Zaprogramowane karty służą do włączania/wyłączania prądu, wody na słupkach oraz do korzystania z infrastruktury mariny lub kempingu - parkingu, bram wjazdowych, toalet, pryszniców, świetlic, itp.

TallyMaster+ Standard – system płatności kartą za energię elektryczną i dostęp do pomieszczeń:
Jeśli chodzi o rozliczanie zużycia energii elektrycznej, wersja TallyMaster+ Standard działa tak samo jak wersja Basic. Jednak wersja Standard zawiera także opcję kontroli dostępu (płatnego lub bezpłatnego) nawet do 5 różnych pomieszczeń czy obiektów, znajdujących się na terenie mariny czy kempingu.
 • Przykłady bezpłatnego dostępu: bramy wjazdowe, drzwi, itp.
 • Przykłady płatnego dostępu: prysznice, pralki, suszarki, itp.
Czytniki kart umieszczane są w każdym miejscu, gdzie potrzebna jest kontrola dostępu. Na dodatek używanie tego systemu i posługiwanie się kartą jest tak proste, że dzieci również nie będą miały problemu z poruszaniem się po terenie mariny czy kempingu.
Przyjazna użytkownikom struktura programu pozwala na łatwe wyszukiwanie informacji o klientach, kartach i ogólnym bilansie, ponieważ wszystko wyświetlane jest w jednym oknie.
TallyMaster+ TallyBee – zdalny odczyt zużycia mediów:
Ta wersja TallyMaster+ służy do zdalnego odczytu liczników energii za pomocą TallyBee, niezawodnego i najlepszego na rynku systemu radiowego. Dzięki TallyBee i TallyMaster+ zużycie energii może zostać wyświetlone bezpośrednio na ekranie komputera. System umożliwia aktywowanie i dezaktywowanie dopływu prądu również za pomocą komputera. Co więcej, TallyBee pozwala na zdalną kontrolę wszystkiego, co może być sterowane elektronicznie!
Interfejs programu jest przyjazny użytkownikom i pozwala na wyświetlenie informacji o klientach oraz ich zużyciu mediów w jednym oknie dialogowym, dzięki czemu całość jest bardzo przejrzysta. Nie ma mowy o błędnym odczycie czy przeoczeniach, ponieważ wszystkie dane można wyświetlić na ekranie w dowolnym momencie.
TallyBee to system, który pomaga w zapewnieniu najlepszych możliwych usług, jednocześnie pomagając zaoszczędzić cenny czas.

TallyMaster+ Combi – połączenie najlepszych technologii:
TallyMaster+ Combi pozwala na połączenie systemu płatności kartą ze zdalnym odczytem liczników. Innymi słowy, istnieje możliwość połączenia szybkiego i łatwego zdalnego odczytu zużycia energii z systemem płatności kartą za dostęp do pomieszczeń lub innych obiektów znajdujących się na terenie mariny czy kempingu. Zarówno zużycie energii, jak i płatności wykonane kartą połączone są z indywidualnym kontem klienta w systemie TallyMaster+.

Więcej informacji:

Dokument PDF - pobierz


TallyBee
Czym jest TallyBee?
TallyBee to solidny i najlepszy na rynku system kontroli i monitorowania zużycia mediów na terenie mariny, portu lub kempingu.
System oferuje:
 • Zdalny odczyt zużycia z każdego źródła na terenie mariny/kempingu;
 • Zdalne sterowanie dopływu np. prądu, a także drzwi, bram, itd.;
 • Dostęp w czasie rzeczywistym do każdego źródła energii na terenie mariny/kempingu;
 • Powiadomienia – np. gdy kabel jest odłączony lub gdy zabezpieczenia przestają działać;
 • Dostęp do wszystkich informacji za pomocą centralnego komputera, np. w biurze mariny – dostęp także przez ‘chmurę’ lub telefon komórkowy.
Jak działa TallyBee?
System TallyBee wykorzystuje nowoczesną technologię radiową i łączy wszystkie punkty obsługi znajdujące się na terenie mariny, portu lub kempingu z Głównym Radiem, zazwyczaj zainstalowanym w biurze mariny czy portu.
 • łatwa instalacja – bezprzewodowy system;
 • urządzenie radiowe instalowane jest w każdym punkcie obsługi. Radia TallyBee są kompatybilne z każdym urządzeniem pomiarowym dostępnym na rynku;
 • niezawodność jest zapewniona dzięki strukturze komórkowej, tzn. jeśli jedno radio zawiedzie, reszta nadal łączy się z Głównym Radiem.
 • wszystkie dane przechowywane są w Głównym Radiu, niezależnie od tego, czy jest ono połączone z komputerem czy nie. To znaczy, że dane są dostępne w każdym momencie i nie zostaną utracone;
 • Główne Radio i dane są dostępne w każdym momencie na lokalnym komputerze z podłączeniem USB. Można także uzyskać dostęp do systemu przez ‘chmurę’ lub GSM/GPRS;
Korzyści płynące z TallyBee:
 • Dzięki systemowi zarządzania:
 • Wgląd do wszystkich systemów połączonych z TallyBee na terenie mariny/portu/kempingu;
 • Możliwość odczytu zużycia mediów na ekranie komputera w biurze;
 • Łatwy i szybki sposób na ustawienie konta klienta;
 • Zdalne sterowanie dopływami prądu, drzwiami, bramami, itp. za pomocą jednego kliknięcia myszką;
 • Zabezpieczone dane – tworzenie kopii zapasowej;
 • Powiadomienia, gdy coś się wydarzy, np. gdy kabel jest niepodłączony lub gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu;
 • Dostęp do systemu przez stronę internetową.
Dzięki telefonii komórkowej:
 • Otrzymywanie danych dotyczących zużycia na telefon komórkowy (przez wiadomość tekstową);
 • Wiadomości tekstowe do pracowników, gdy coś się wydarzy, np. gdy przewód zasilania jest odłączony lub gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu.
Korzyści dla klientów płynące z TallyBee:
Dostęp do systemu poprzez stronę internetową:
 • Dostęp do informacji na temat zużycia mediów;
 • Możliwość włączania i wyłączania np. dopływu prądu;
 • Powiadomienie w przypadku zbliżania się do ustalonego limitu;
 • W przypadku przedpłaty: możliwość dodania środków na konto, by mieć pewność, że prąd i woda pozostaną włączone;
 • Dziennik alarmów.
Telefon komórkowy:
 • Możliwość włączenia lub wyłączenia dopływu prądu przez wiadomość tekstową;
 • Możliwość otrzymania informacji na temat zużycia mediów na telefon komórkowy (przez wiadomość tekstową);
 • Powiadomienie, gdy coś się wydarzy, np. gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu lub gdy przewód zasilania jest odłączony.
Oprogramowanie z mapą i bazą danych klientów

Mapa i baza danych

Mapa z wizualizacją aktualnego obłożenia mariny lub kempingu.
Na czerwono oznaczone miejsca zajęta. Mapa przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta:
Możliwość łatwego wprowadzenia rezerwacji bezpośrednio z mapy. Informacja o numerze stanowiska oraz możliwej długości i szerokości jednostki. Dostępna funkcja kalendarza z informacją o dniach zajętych:
Przejrzysta lista zajętych stanowisk w formie tekstowej tabeli:
Lista rezerwacji z możliwością wydruku deklaracji oraz filtrowania po określonym stanowisku:
Możliwość wygenerowania i wydruku szczegółowej deklaracji postojowej:
Lista deklaracji:


Dodatkowo z poziomu aplikacji możliwe jest wygenerowanie kopii zapasowej bazy danych.

 


Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o systemach TallyKey oraz otrzymać wersję demonstracyjną, zapraszamy do kontaktu.