TallyKey T6 - słupek dystrybucyjny prąd światło woda
TallyKey T6 PDF Print E-mail

Wyjątkowy projekt z niezliczonymi możliwościami

Słupek TallyKey T6 został zaprojektowany tak, aby zaopatrywać łodzie i jachty w wodę i prąd zarówno w portach, jak i w marinach. Dzięki wbudowanej energooszczędnej lampie z łatwością można korzystać z T6 nawet po zmroku.

 

DANE TECHNICZNE:

 • 2 lub 4 gniazda CEE o maksymalnym natężeniu prądu 63A, jedno- lub trójfazowe, każde z bezpiecznikiem;
 • opcjonalnie: krany i uchwyt na gumowy wąż;
 • dwie energooszczędne żarówki 11W zabezpieczone osłoną odporną na uderzenia
 • różne sposoby rejestracji/płatności: cyfrowe liczniki, system TallyCard+, system TallyBee

 

T6 to połączenie klasycznego projektu z jakością najwyższej klasy i niezwykłą wytrzymałością na warunki panujące w marinach czy portach żeglarskich.

Słupek TallyKey T6 w wersji standardowej dostarczany jest wraz z podstawami do montażu na twardej podstawie, takiej jak na przykład beton. Istnieje także możliwość domówienia specjalnych, większych podstaw, nadających się do montażu np. na drewnianych mostach, czy podstaw przeznaczonych do montażu w ziemi.

 

Więcej informacji:

Dokument PDF - pobierzZaopatrzenie w wodę i energię elektryczną

TallyKey T6 może być wyposażony w 2 lub 4 jedno- lub trójfazowe gniazda elektryczne do 63 amperów, każde z nich zabezpieczone przez uziemienie oraz automatyczny wyłącznik różnicowo-prądowy z guzikiem resetującym, dzięki czemu T6 zapewni zaopatrzenie nawet dużym łodziom czy jachtom.

Co więcej, słupek T6 to idealne rozwiązanie w przypadku dostarczania wody, ponieważ może zostać wyposażony w dodatkowe krany. A dzięki wbudowanej energooszczędnej lampie można z łatwością używać T6 nawet po zmroku.

By wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy także możliwość pomalowania słupka T6 na wybrany kolor, np. biały lub niebieski.

 

 

Rejestracja zużycia mediów

TallyKey oferuje różne możliwości pomiaru zużycia mediów i płatności:

 

 • Cyfrowe liczniki  TallyKey T6 może zostać wyposażony w liczniki zarówno prądu jak i wody. Odczytu można dokonać bezpośrednio na słupku lub na komputerze, np. w biurze przystani.

 • Płatność gotówką  W przypadku słupka T6 istnieje możliwość zamontowania specjalnego systemu płatności monetami. Solidny i łatwy w utrzymaniu system zaprojektowany został tak, by z łatwością wybrać wrzucone monety. Istnieje możliwość zmiany wybranego typu monet lub dostosowanie systemu do przyjmowania np. żetonów.

 • Płatność kartą  TallyKey T6 dostępny jest także w wersji z systemem płatności TallyCard+, opartym na użyciu kart zbliżeniowych. Na karcie można wstępnie zaprogramować ustaloną kwotę przeznaczoną na zakup energii lub wody, dzięki czemu uiszczanie opłat za media staje się łatwiejsze i wygodniejsze. System TallyCard+ idealnie nadaje się także do płatności za inne usługi, jak na przykład: dostęp do pryszniców, pralek, użycie pompy ściekowej, i wiele innych. Co więcej, system ten oferuje także kontrolę dostępu do pomieszczeń z możliwością wprowadzenia ograniczeń czasowych.

 • Odczyt zdalny  TallyBee to niezawodny i przyjazny użytkownikom system zdalnego odczytywania liczników. Zużycie mediów odczytywane jest na niewielkim oknie dialogowym TallyBee na Państwa komputerze. TallyBee to system, który z pewnością Państwa nie zawiedzie.


Dlaczego warto
Dlaczego warto wybrać TallyKey T6?
 • funkcjonalność i jakość w najlepszej cenie na rynku;
 • wszechstronność – idealne wyposażenie marin, portów żeglarskich czy pól kempingowych;
 • gwarantowane bezpieczeństwo i bezawaryjne funkcjonowanie;
 • produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości;
 • wbudowana lampa umożliwiająca użytkowanie nawet po zmroku;
 • łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikom;
 • liczne możliwości rejestracji zużycia mediów i płatności;
 • kompatybilność z systemami TallyCard+, TallyMaster+, TallyBee;
 • certyfikaty zgodności CE.


Specyfikacja techniczna


Wysokość: 120 cm;
Waga: 15-22 kg (w zależności od modelu);
Gniazdka: 2 lub 4 CEE o maksymalnym natężeniu prądu 63A, jedno- lub trójfazowe, każde zabezpieczone złożonym bezpiecznikiem;


Temperatury: -20°C do +60°C;
Klasa szczelności: IP44;
Zgodność: IEC 60439-3;


Oświetlenie:
2x żarówka energooszczędna 11W;


Montaż:
T6 dostarczany jest ze standardową podstawą do zamontowania w betonie. W przypadku montażu na innej powierzchni należy zamówić większą podstawę lub specjalną podstawę przeznaczoną do instalacji pod powierzchnią;


Podłączenie elektryczne:
CU, 2.5 do 35 mm²;
Podłączenie światła: CU, 1,5 do 8mm²;
Podłączenie wody: rurka typu PL 20mm;


Materiały:
słupek – odporne na warunki atmosferyczne aluminium anodowane;
śruby i nity – kwasoodporna stal;
pokrywa oświetlenia – odporny na uderzenia plastik